środa, 27 października 2010

BISCORNU

A,to moje pierwsze.I igielniczek.Szyłam z miłą chęcią i wielkim zacięciem.Dla przyjaciółeczki,która zawsze widząc gdzieś na innym blogu, marudziła przy kawie,że takie by chciała,tak bardzo jej się podoba.W trakcie szycia,ubiegła mnie inna blogowiczka,no cóż będzie miała dwa.Oczywiście imieninowanie przy robótkach.Bo jak by mogło być inaczej,nie marnujemy żadnej wolnej chwili.

Zapożyczam zdjęcie od ciebie kochana Darsi;}


niedziela, 24 października 2010

KOLEŻANKA :>

Witajcie serdecznie.
Uszyłam dla panienki fioletowej z poprzedniego posta,koleżankę.Jakoś samotnie,to raczej smutno.Wyszła jaka wyszła,osądźcie sami.A dodam,iż spodobało mi się,robienie kwiatuszków z organzy.Są bardzo wdzięcznie i fajnie się je robi.Musze spróbować zrobić większe.Ciekawe jak wyjdą.Napewno się pochwale,ale to kiedy indziej.
SKRZAT:

Więc tak oto prezentują się razem.Odrazu milej i weselej.Może i Wam się spodobają .Pozdrawiam cieplutko i serdecznie,papatki

piątek, 15 października 2010

ANI SŁONKA : /

Nie wiem jak tam u Was,ale ja za oknem słonka dojrzeć juz nie mogę.
Nasza Pani Jesień, którą dzieci są zachwycone.Gdyż maluje na wszystkim co było zielone przeróżne kolory.Moje dziecko tylko o niej wciąż rozmawia.A nam bardziej z szarością, rosą,ciapą i zimnem się kojarzy.Czyli szaro buro i ponuro.Trzeba jakoś to prze pękać.Doże jest mieć maszynę i wszystkie akcesoria z nią związane,a i nie tylko za niedługo skończe moje pierwsze biscornu i igielniczek,ale o tym kiedy indziej.Jak na razie u mnie fioletowo ciekawe czy wam się spodoba.
Luknijcie na mojego skrzacika ze skrzydełkami:


Troszkę wiele tych mało doskonałych zdjęć,ale już więcej nas nie zobaczycie.Zapomniałam wcześniej dodać,iż wyruszamy do ciepłych krajów"przezimować"nasz klimat ;oha

środa, 6 października 2010

IGŁĄ NITKĄ MALOWANE

ŻAGLOWCE
Jak statki na niebie...Mogą być nawet wyhaftowane.I tak tez zrobiłam.
Jeszcze tylko znajdę odpowiednią ramkę.Ale oczywiście troszke to potrwa,swoje musi poleżeć. Prezentuje piękny żaglowiec -pod pełnymi żaglami-Dołaczam zakładeczke, oczywiście dojżałam na innym blogu szablonik,i zrobiłam,gdyż bardzo mi się podoba.

wtorek, 5 października 2010

BAŚŃ

Witam serdecznie, u ambrozji wypatrzyłam zabawę pod tytułem BAŚŃ .Bardzo mi się spodobała i oczywiście z miłą chęcią biorę w niej udział. A baśniowo wymyśliłam piękną parkę śpiochów.
Mikołaja i panią Mikołajową .Troszkę czasu jeszcze do świąt ,ale cóż jak baśniowo to baśniowo.
Oto parka :
Co by im nie było smutno, do towarzystwa mają równie baśniowego MISIASERDECZNIE WSZYSTKIE KOBIETKI ,KTÓRE MNIE ODWIEDZAJĄ POZDRAWIAM :}