czwartek, 29 września 2011

WITAM CIEPLUTKO :}

Oczywiście u mnie hobbystyczne lenistwo.Kilka robótek zaczętych,co niektóre skończone.Niektórym stworom brak tylko oczu,ale szyłam je,po raz pierwszy i,nie mogę się zdecydować,jakie mają być.Muszę potpatrzeć ,gdzie niegdzie .
A teraz Aniołeczek.
Szablonik stworzony na poczekaniu,gdyż tak mi się spodobał,że nie mogłam czekać ani chwili na szukanie szabloniku i drukowanie.Mój odbiega od orginału,ale i tak bardzo mi się podoba.Aniołeczek powędrował do prawdziwego ANIOŁA.
Bardzo Ci dziękuję Bogusiu za wszystko.

Uściski dla odwiedzających i zagladających.
I buziaki dla tych,co zostawiają po sobie ślad.
PAPAPA

piątek, 2 września 2011

Na różowo :}

Witam Was serdecznie,
Przy porannej kawce pochwalę się różowiutką panienką.Powstała z przypadku i potrzeby chwili.Tak tu u mnie pusto się zrobiło,więc musiałam ją uszyć.Lubie tą tkaninkę.Osobiście jestem z niej bardzo zadowolona.Są gdzie nigdzie małe nie dociągięcia,ale to nic nie szkodzi.Lubie to co robię.I zawsze się cieszę jak coś uszyję.Dobrze już nie przynudzam i wklejam zdjęcia.Widzę jakieś przebijające się słoneczko.Trzeba jeszcze korzystać przez te ostatnie dni.

W następnym poscie pochwale się piękną chustą,którą otrzymałam od kochanej pani Bogusi.Uwielbiam jej szydełkowe prace.Są rewelacyjne.Serdecznie pozdrowionka dla Ciebie Bogusiu,jesteś kochana,bardzo Ci dziękuję,buziaki,buziaki:}
Do zobaczenia wkrótce